طراحي سايت، سئو، طراحي فروشگاه اينترنتي، طراحي اپليكيشن موبايل
شركت نوپرداز ارائه دهنده خدمات طراحي سايت، طراحي اپليكيشن موبايل Android و ios سئو و ديجيتال ماركتينگ فعاليت مي نمايد.

باور كنيد جاهاي ديدني تهران فقط برج آزادي و برج ميلاد نيست. تهران شهري با قدمت زياد است كه از نظر تاريخي ميتواند بسياري از نيازهاي گردشگري را رفع كند. در هنگام سفر به اين شهر وقت خود را فقط به گشت و گذار در بازار نگذرانيد و از جاذبه هاي آن ديدن كنيد و لذت ببريد.

تهران، شهر هزار توي هزار دالان كه خواسته يا ناخواسته پذيراي بيش از ۸ ميليون نفر جمعيت ثابت است. ۳ ميليون نفر هم از شهرستان هاي اطراف تهران مانند كرج، شهريار، رباط كريم، ورامين و قلعه حسن خان به آن مي آيند و روزانه بيش از ۵۰۰ هزار مسافر به صورت ميانگين وارد آن مي شوند. چند درصد از اين جمعيت از جاهاي ديدني تهران بازديد ميكنند؟

يك شهر شلوغ ۱۴ ميليون نفري كه قريب به اتفاق شهروندانش جز به كار و رسيدن به منزل و استراحت كردن به چيز ديگري فكر نمي كنند چرا كه خيلي وقت فكر كردن ندارند. بدن خسته ناشي از چندين ساعت كار مداوم و دست كم دو ساعت ماندن در ترافيك را هيچ چيز جز خواب جلا نمي بخشد.

شايد همين باشد كه جمعيت مهاجريني كه سالانه از تهران به خارج از كشور كوچ مي كنند رو به افزايش گذاشته است. اما تهران فقط كار و ترافيك و نزاع و آلودگي و درگيري ندارد. يك تحقيق نشان داده است افرادي كه به تهران گردي علاقه مند هستند كمتر در معرض افسردگي و وسوسه خروج از كشور قرار دارند.

به گفته معاون اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران، اين شهر بيش از ۲ هزار نقطه گردشگري، زيارتي، تاريخي و تفريحي دارد. وي افزود: بازديد از تمام جاذبه هاي گردشگري تهران نياز به ۳۵ روز زمان دارد.

در اينجا نام صد جاي ديدني تهران را آورده ايم كه اگر هفته اي تنها به يكي از اين نقاط سر بزنيم دو سالي طول مي كشد تا ادعا كنيم تهران را به خوبي ديده ايم. البته كيست كه نداند جاهاي ديدني تهران بسيار بيشتر از اين است و تنها پياده روي در خيابان هاي لاله زار و جمهوري خود تاريخ معاصر تهران را روايت مي كند.

اوقات شرعي، شامل اذان صبح، اذان ظهر و اذان مغرب تهران را ميتوانيد در اين لينك مشاهده كنيد.

تهران قديمي

۱- مجموعه برج آزادي

برج آزادي كه در زمان خود شهياد نام داشت خيلي زود نماد دروازه گونه تهران و ترجمان معمارانه ايران مدرن شد، اين بنا اكنون سي و شش ساله است و نماد انقلاب اسلامي تلقي مي شود.

100 جاي ديدني تهران۲- خانه موزه مقدم، حسن آباد

موزه مقدم محل زندگي خاندان احتساب‌الملك، يكي از درباريان صاحب منصب سلسله قاجار بوده است. اين خانه سپس محمدتقي‌ خان احتساب‌الملك به فرزندش دكتر محسن مقدم استاد باستان‌شناس دانشگاه تهران و همسر فرانسوي‌اش سلما رسيد و اين زوج با ذوق و علاقه‌اي بي‌نظير به كار جمع‌آوري آثار تاريخي از سراسر ايران‌زمين پرداختند و از آنها در معماري و تزيين خانه خود استفاده كردند. در سال ۱۳۵۱ استاد مقدم خانه پدري خود و اشياي گردآوري شده در آن را وقف دانشگاه تهران نمود.

100 جاي ديدني تهران۳- عمارت مسعوديه، بهارستان

عمارت مسعوديه يكي از بناهاي تاريخي مربوط به دوره قاجار است كه پنج عمارت بزرگ دارد و در سال ۱۳۷۷ به ثبت آثار ملي رسيده است. عمارت مسعوديه به همراه باغ نگارستان، باغ لاله‌زار و باغ سردار ايرواني يكي از اماكني است كه در محدودۀ شمال حصار شاه طهماسبي تهران در عصر ناصري بنا شده و همچنان كه خصوصيات باغ‌هاي ايراني را داراست با نقش‌مايه‌ها و عناصري از معماري فرنگي مزين شده است.

مطلب پيشنهادي:  بهترين هتل هاي تهران

100 جاي ديدني تهران۴- باغ موزه نگارستان، بهارستان

100 جاي ديدني تهران۵- كاروانسراي خانات، ميدان شوش

100 جاي ديدني تهران۶- خانه كاظمي، تهران قديم چاله ميدان

در اين روزگار كه مردم تهران درگير مشكلات و گرفتاري هاي روزمره هستند، شايد كمتر كسي به فكر سفر و ديدن اماكن گردشگري ايران بيفتد ولي شما مي توانيد فقط با چند هزار تومان به تهران قديم سفر كنيد. شايد بيشتر كساني كه در تهران زندگي مي كنند اطلاع چنداني از آثار باقي مانده تهران قديم نداشته باشند. اگر دوست داريد گشت و گذاري در يكي از جاهاي ديدني تهران داشته باشيد مي توانيد به چهار راه سيروس در خيابان ۱۵ خرداد برويد. خيابان امامزاده يحيي و خيابان جاويدي كه كمي جلوتر از چهارراه به سمت خيابان ري قرار دارد، خود نمونه اي از خيابان هاي طهران است كه هنوز با اون مردم صاف و ساده و مهربانش حال و هواي قديم را دارد. اين محله داراي چندين اثر قديمي است كه از آنها مي توان به خود امامزاده و درخت چند صد ساله آن، خانه كاظمي، حمام نواب، خانه شهيد مدرس، خانه دبيرالملك، خانه مهر انگيز كامبيز ( خانه پدر سالار يا خانه فرهنگ امامزاده يحيي) و خانه فخرالملوك ( رستوران نان و نمك) اشاره كرد.

100 جاي ديدني تهران۷- باغ موزه قصر

شايد شنيدن نام «باغ موزه قصر» براي نسل‌هاي قبلي يادآور خاطرات تلخ و ناخوشايند باشد، ولي در حال حاضر، اين مكان يكي از جاهاي ديدني تهران است؛ بنابراين، اگر دوست داريد تا براي ساعاتي به گذشته سفر كنيد و برگي از تاريخ معاصر ايران را ورق بزنيد، توصيه مي‌كنيم بازديد از اين جاذبه تاريخي پايتخت را از دست ندهيد.

100 جاي ديدني تهران۸- مدرسه دارالفنون، ناصرخسرو

100 جاي ديدني تهران۹- خانه دكتر مصدق، فلسطين

100 جاي ديدني تهران۱۰- قنات آب، شهرك اميد

100 جاي ديدني تهران

هنري

۱۱- خانه موزه استاد صبا، بهارستان

100 جاي ديدني تهران۱۲- موزه فرش، كارگر شمالي

100 جاي ديدني تهران۱۳- موزه موسيقي، الهيه

در تجريش، يك مركز فرهنگي وجود دارد كه به عنوان يكي از جاهاي ديدني تهران كه خيلي مورد توجه گردشگران قرار ندارد و آن موزه موسيقي تهران است كه محفلي براي آشنايي با دنياي موسيقي ايران در چند سده گذشته است. مجموعه اي نفيس از سازهاي مناطق مختلف كشور كه ساز و ضرب و ريتم اقوام بزرگ و پر افتخار ايران زمين را در نمايشگاه دائمي، در معرض ديد علاقمندان به هنر موسيقي قرار مي دهد.

100 جاي ديدني تهران۱۴- خانه صادق هدايت، سعدي

100 جاي ديدني تهران۱۵- موزه سينما، باغ فردوس

100 جاي ديدني تهران۱۶- موزه آبگينه و سفالينه، سي تير

100 جاي ديدني تهران۱۷- شهرك سينمايي غزالي، جاده مخصوص

100 جاي ديدني تهران۱۸- موزه هنرهاي معاصر، كارگر شمالي

ساختمان موزه تلفيقي از معماري مدرن و سنتي است كه با الهام از بادگيرهاي مناطق حاشيه كوير ايران ساخته شده است‌. تنديس‌هايي زيبا و با ارزش از هنرمندان معاصر هم‌چون هنري مور، آلبرتو جياكومتي و پرويز تناولي فضاي سبز اطراف را به پارك مجسمه بدل ساخته است‌. بيننده مسيري چرخشي را در گرداگرد فضاي اصلي موزه مي‌پيمايد و پس از تماشاي نگارخانه‌ها، به هشتي مي‌رسد در دل هشتي‌، اثر زيبا و نوين ماده و فكر، كه توسط هنرمند ژاپني‌، نوريوكي هاراگوچي‌، از روغن و پولاد ساخته شده است‌، خود نمايي مي‌كند. موزه هنرهاي معاصر بعنوان يكي ديگر از جاهاي ديدني تهران، مركز فعاليت‌ها و رويدادهاي مهم هنري ايران در زمينه هنرهاي تجسمي به شمار مي‌آيد. اين موزه شامل مهم‌ترين و جامع‌ترين مجموعه از هنر غربي در قاره آسيا در زمان تاسيس خود است. بر اساس تعريف رسمي موزه، موزه هنرهاي معاصر نمايشگر چگونگي سير تحولات هنر معاصر در يك دوره محدود و مشخص هستند.

مطلب پيشنهادي:  جاهاي ديدني شهريار ، تجلي پيوند تاريخ و طبيعت

100 جاي ديدني تهران۱۹- تئاتر شهر، پارك دانشجو

مجموعه تئاتر شهر به عنوان يكي از جاهاي ديدني تهران در سال ۱۳۴۶ توسط مهندس علي سردار افخمي طراحي شد و ساخت آن پنج سال به طول انجاميد. اين مجموعه در روز شنبه هفتم بهمن ۱۳۵۱ با روي صحنه رفتن نمايش باغ آلبالو نوشته آنتون چخوف و به كارگرداني آربي اوانسيان و با بازي داريوش فرهنگ، سوسن تسليمي، مهدي هاشمي، فهيمه راستكار و پرويز پورحسيني به عنوان مدرن‌ترين سالن تئاتر تهران افتتاح شد.

100 جاي ديدني تهران۲۰- تالار وحدت، حافظ

100 جاي ديدني تهران

فرهنگي تاريخي

۲۱- مجموعه موزه هاي كاخ گلستان

كاخ گلستان از عهد صفويه تا دوران معاصر دستخوش تغييراتي گرديده‌است. هر چند كه بنيان كاخ گلستان به دوران شاه عباس صفوي و به سال ۹۹۸ ه‍.ق و با احداث چهار باغي در داخل حصار شاه طهماسب و بعدها و در زمان شاه سليمان صفوي (۱۱۰۹ – ۱۰۷۸ ه‍. ق) با ساخت ديوان خانه‌اي در همان محدوده چنارستان شاه عباسي شكل مي‌گيرد ولي امروزه از آن بنيان‌ها اثري در ميان نيست؛ و داشته‌هاي موجود كاخ گلستان از لحاظ ديرينگي محدود به بخشي از آثار و ابنيه از دوران زنديه بوده و فراتر از آن نمي‌رود.

100 جاي ديدني تهران۲۲- مجموعه موزه هاي كاخ نياوران

كاخ نياوران در شمال شرق تهران (شميرانات) قرار دارد. شكل گيري كاخ نياوران به نخستين سالهاي سلسله قاجار بازمي گردد. مجموعه كاخ نياوران كه پس از انقلاب اسلامي به مجموعه اي موزه اي تبديل شده است تا سال ۱۳۷۸ با مجموعه سعدآباد بطور مشترك اداره مي گرديد و از آغاز سال ۱۳۷۹ رسماًٌ مستقل شد.

100 جاي ديدني تهران۲۳- مجموعه موزه هاي كاخ سعد آباد

100 جاي ديدني تهران۲۴- موزه عبرت ايران، عشرت آباد

100 جاي ديدني تهران۲۵- موزه رضا عباسي، شريعتي

100 جاي ديدني تهران۲۶- موزه جواهرات، چهارراه استانبول

100 جاي ديدني تهران۲۷- موزه عروسك هاي ملل، پاسداران

100 جاي ديدني تهران۲۸- موزه ملي ايران، سي تير

100 جاي ديدني تهران۲۹- موزه ملك، باغ ملي

100 جاي ديدني تهران۳۰- باغ مينياتوري ايران، جانبازان غربي

100 جاي ديدني تهران

مذهبي

۳۱- آرامگاه ابن بابويه

100 جاي ديدني تهران۳۲- موزه آثار شهدا، بهشت زهرا

100 جاي ديدني تهران۳۳- موزه مركزي شهدا، طالقاني

100 جاي ديدني تهران۳۴- مسجد و مدرسه سپهسالار، ناصر خسرو

100 جاي ديدني تهران۳۵- كليساي سركيس مقدس، نجات الهي

100 جاي ديدني تهران۳۶- موزه هنرهاي ديني امام علي، اسفنديار

100 جاي ديدني تهران۳۷- حسينيه و خانه امام خميني، جماران

100 جاي ديدني تهران۳۸- مرقد امام خميني، بهشت زهرا

100 جاي ديدني تهران۳۹- حسينيه ارشاد، شريعتي

100 جاي ديدني تهران۴۰- امام زاده داوود، كن

100 جاي ديدني تهران

گردش و فضاي سبز

۴۱- آبشار و آب نما تهران، شهيد خرازي

100 جاي ديدني تهران۴۲- پارك ژوراسيك سعادت آباد، پارك پرواز

100 جاي ديدني تهران۴۳- باغ ايراني، شيخ بهايي

100 جاي ديدني تهران۴۴- پارك بازيافت، علي آباد جنوبي

100 جاي ديدني تهران۴۵- درياچه شهداي خليج فارس، چيتگر

100 جاي ديدني تهران۴۶- بوستان نوروز، پل طبيعت،گنبد مينا و زيما پارك آب و آتش

پارك نوروز يا بوستان نوروز با مساحت بيش از ۹۰ هزار متر مربع، در پهنه غربي اراضي عباس آباد تهران، بزرگترين بوستان مجموعه را تشكيل مي‌دهد كه براي آن كاركردهاي بين المللي و فرهنگي نيز تعريف شده است.

مطلب پيشنهادي:  باغ پرندگان مشهد ، اولين باغ پرندگان شرق ايران

بوستان نوروز كه از جاهاي ديدني و تفريحي تهران به شمار مي آيد شامل مجموعه پلانتاريوم، درياچه ، باغ گل، اسكيت پارك، پارك دوستدار كودك و مسيرهاي كالسكه و دوچرخه رو است و براي علاقمندان به تهرانگردي كه دنبال جاذبه هاي گردشگري تهران هستند مي تواند جاي جالبي باشد.

100 جاي ديدني تهران۴۷- باغ گياه شناسي ملي، پيكان شهر

100 جاي ديدني تهران۴۸- باغ پرندگان، هنگام

باغ پرندگان در شمال‌شرق تهران در دل جنگل لويزان واقع شده است و پرندگاني نظير كبوتر، طوطي، كلاغ، خروس، فنچ، عقاب‌،كركس،قرقاول،طاووس،پليكان،فلامينگو و …. در اين محوطه قرار گرفته‌اند.

100 جاي ديدني تهران۴۹- موزه حيات وحش، هفت چنار

100 جاي ديدني تهران۵۰- موزه حشرات هايك ميرزا يانس، چمران

100 جاي ديدني تهران

ورزشي

۵۱- كوهستان هاي شمال تهران، توچال، دربند،كلك چال، دركه، دارآباد

100 جاي ديدني تهران۵۲- دوچرخه سواري پارك چيتگر

100 جاي ديدني تهران۵۳- مجموعه ورزشي استاديوم آزادي

100 جاي ديدني تهران۵۴- مجموعه ورزشي انقلاب، نيايش

100 جاي ديدني تهران۵۵- پيست هاي اسكي توچال، ديزين، شمشك و …

100 جاي ديدني تهران۵۶- پينت بال اي تهران كوهستان و انقلاب و …

100 جاي ديدني تهران۵۷- پرواز پاراگلايدر، شهران

100 جاي ديدني تهران۵۸- جاده پياده روي، پارك پرديسان

بوستان جنگلي پرديسان با مساحت ۲۷۵ هكتار يكي از بوستان‌هاي بزرگ شهر و يكي از جاهاي ديدني تهران است كه در شمال غربي تهران، منطقه ۲ شهرداري قرار دارد. به علت وجود چندين بزرگراه در اطراف پارك پرديسان، استقبال زيادي براي استفاده از اين پارك پديد آمده‌است و بيشتر روزهاي هفته و به ويژه روزهاي تعطيل مردم براي استفاده از اين پارك رهسپار شمال غرب تهران مي‌شوند.

100 جاي ديدني تهران۵۹- پارك اختصاصي بانوان بهشت مادران، حقاني

100 جاي ديدني تهران۶۰- كارتينگ، پرند

100 جاي ديدني تهران

علمي

۶۱- موزه پست و تلفن، باغ ملي

100 جاي ديدني تهران۶۲- موزه ملي پزشكي، كارگر شمالي

100 جاي ديدني تهران۶۳- موزه خودروهاي تاريخي، جاده مخصوص كرج

100 جاي ديدني تهران۶۴- موزه تماشاگه زمان، تجريش

100 جاي ديدني تهران۶۵- نمايشگاه هوايي، اتوبان كرج

100 جاي ديدني تهران۶۶- موزه دكتر حسابي، مقصود بيك

100 جاي ديدني تهران۶۷- موزه صنعت برق، پيروزي

100 جاي ديدني تهران۶۸- رصد خانه، زعفرانيه

100 جاي ديدني تهران۶۹- پارك ترافيك، مرزداران

100 جاي ديدني تهران۷۰- موزه اسناد ملي، حقاني

100 جاي ديدني تهران

تجاري

۷۱- بازار قديم تهران

100 جاي ديدني تهران۷۲- بازار سنتي تجريش

100 جاي ديدني تهران۷۳- بازار مبل و موزه مبل يافت آباد

100 جاي ديدني تهران۷۴- نمايشگاه بين المللي تهران، چمران

100 جاي ديدني تهران۷۵- مجتمع تجاري و پرديس بزرگ سينمايي كوروش، ستاري

100 جاي ديدني تهران۷۶- هايپر استار باكري

100 جاي ديدني تهران۷۷- مال هاي جديد تهران تيراژه ۲ و ارگ و تهران مال و پالاديوم …

100 جاي ديدني تهران۷۸- مركز خريد گلستان، شهرك غرب

100 جاي ديدني تهران۷۹- مركز همايش هاي اجلاس سران

100 جاي ديدني تهران۸۰- بازار موبايل علاالدين جمهوري

100 جاي ديدني تهران

خوراكي

۸۱- رستوران ها و كافه هاي دربند

100 جاي ديدني تهران۸۲- رستوران ها و كافه هاي دركه

100 جاي ديدني تهران۸۳- رستوران هاي فرحزاد

100 جاي ديدني تهران۸۴- كافه و رستوران هاي ييلاقات تهران فشم و ميگون. لواسان و كن

100 جاي ديدني تهران۸۵- كافه نادري انقلاب

100 جاي ديدني تهران۸۶- پيتزا پنتري، ويلا

100 جاي ديدني تهران۸۷- قنادي هاي كوك

100 جاي ديدني تهران۸۸- گل رضاييه، سي تير

100 جاي ديدني تهران۸۹- چلوكبابي هاي قديمي بازار تهران مسلم، شمشيري، شرف الاسلامي …

100 جاي ديدني تهران۹۰- ديزي سنتي آذري، ميدان راه آهن

100 جاي ديدني تهران

تفريحي

۹۱- برج ميلاد و دلفيناريوم

100 جاي ديدني تهران۹۲- آكواريوم و موزه صلح پارك شهر

100 جاي ديدني تهران۹۳- سورتمه تهران، گلابدره

100 جاي ديدني تهران۹۴- تله كابين توچال

100 جاي ديدني تهران۹۵- سينماي ۷ بعدي پارك آب و آتش

100 جاي ديدني تهران۹۶- دهكده آبي پارس

100 جاي ديدني تهران۹۷- مجموعه آبي فشافويه، اتوبان قم

100 جاي ديدني تهران۹۸- باشگاه موتورسواري صحرايي، اتوبان بابايي

100 جاي ديدني تهران۹۹- سرزمين عجايب مجتمع تيراژه، اشرفي اصفهاني

100 جاي ديدني تهران۱۰۰- شهربازي بيلينو، بوستان نهج البلاغه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۸:۴۵ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

نرم افزار فروشگاه ساز حرفه اي نوپرداز ابزاري حرفه اي براي رشد كسب و كار شما و افزايش فروش و مشتريان شما از طريق دنياي اينترنت مي باشد. ما ما در اين محصول كد نويسي اختصاصي، قالب هاي بهينه سازي شده، سرعت بالا، امنيت بسياري بالا و ساير موارد مورد نياز در فروشگاه اينترنتي را در نظر گرفته ايم. با فروشگاه ساز حرفه اي نوپرداز بهترين نتيجه را براي كسب و كار خود به دست آوريد.

فروشگاه ساز كسب و كار هاي كوچك و بزرگ

با توجه به امكانات متنوع و حرفه اي كه در نرم افزار فروشگاه ساز نوپرداز به كار گرفته شده است، اين امكان فرآهم شده تا صاحبان تمام كسب و كار هاي كوچك و بزرگ بتوانند به راحتي از آن استفاده كنند. اين محصول طيف وسيعي از مشاغل را در بر ميگيرد و طوري طراحي شده است تا امكان انجام جزئي ترين تغييرات نيز از طريق پنل مديريتي امكان پذير باشد.

امكان ثبت، ويرايش، حذف و كليه تغييرات در بخش هاي مختلف سايت از طريق پنل كاربري به راحتي امكان پذير بوده و كاربر هرگز دچار سردرگمي نخواهد شد.

فروشگاه ساز بهينه سازي شده

با توجه به اين كه امروزه اغلب مشتريان فروشگاه هاي اينترنتي از طريق موتور هاي جستجو وارد فروشگاه مي شوند، به همين جهت تيم برنامه نويسي شركت نوپرداز كدنويسي تمام بخش هاي فروشگاه را به صورت كاملا حرفه اي و مطابق با اصول سئو و بهينه سازي وب سايت انجام داده است.

هچنين سرعت بارگذاري بالا سايت و پيمايش با سرعت بالا بين صفحات مختلف از ديگر عوامل مهمي است كه در اين محصول ايجاد گرديده است. فروشگاه ساز نوپرداز به صورت كاملا بومي بوده و توسط جديدترين تكنولوژي هاي روز دنيا پياده سازي گرديده است.

نرم افزار فروشگاه ساز چيست؟

فروشگاه ساز نرم افزاري است كه براي ساخت فروشگاه اينترنتي و مديريت آن ايجاد مي گردد. از طريق آن شما مي توانيد محصولات مورد نظر كسب و كار خود را به صورت آنلاين به فروش برسانيد. براي انتخاب يك نرم افزار فروشگاه ساز حرفه اي شما بايد ابتدا فروشگاه ساز هاي مختلف را بررسي نموده و پس از تجزيه و تحليل بخش هاي مختلف آن و انجام مقايسه هاي لازم انتخاب خود را انجام دهيد.

جهت مشاهده دمو فروشگاه ساز نوپرداز مي توانيد با بخش پشتيباني ما در تماس باشيد. 

امكانات فروشگاه ساز نوپرداز

 • امكان مديريت سفارشات
 • اتصال به درگاه هاي بانكي مختلف
 • امكان گزارش گيري هاي اختصاصي و پيشرفته
 • سبد خريد حرفه اي
 • پشتيباني قدرتمند
 • امكان ايجاد وبلاگ و خبرنامه
 • امكان قرار دادن تبليغات در فروشگاه اينترنتي
 • امكان ارسال پيامك و ايميل به مشتريان
 • امكان ايجاد تغييرات مختلف در هر بخش فروشگاه
 • امكان جستجو فوق پيشرفته
 • امكان نمايش محصولات مرتبط
 • نمايش بهترين محصولات
 • امكان ايجاد تخفيف ويژه براي محصولات 
 • و ساير امكانت موجود در دمو وب سايت

سفارش خريد نرم افزار فروشگاه ساز

شما مي توانيد براي سفارش خريد نرم افزار فروشگاه ساز با ما در تماس باشيد. تيم طراحي و برنامه نويسي شركت نوپرداز با بهره گيري از به روز ترين اطلاعات روز دنيا تلاش نموده است تا بهترين محصول را براي مشتريان تهيه كرده تا كسب و كار شما به بهترين شكل مسير پيشرفت و رشد خود را طي نمايد. جهت كسب اطلاعات بيشتر از اين محصول و سفارش خريد مي توانيد هم اكنون با ما تماس بگيريد.

جهت دريافت دمو درخواست خود را به پست الكترونيكي : info@nopardazco.com ارسال نماييد. 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۰:۰۰ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

امروزه با وجود گوشي هاي هوشمندي كه از سيستم عامل اندرويد بهره مي برند و تعداشان در ميان مردم بسيار زياد است، نرم افزارهاي اندرويد كاربرد فراواني دارند. اپليكيشن هاي اندرويد، با نسخه هاي مختلف، براي اين گوشي هاي هوشمند ساخته مي شود.

معرفي زبان برنامه نويسي جاوا در طراحي اپليكيشن اندرويد

براي ساخت يك اپليكيشن اندرويد، اولين گام و هم چنين يكي از مهم ترين گام ها، انتخاب بهترين زبان برنامه نويسي اندرويد است. اگر شما درباره ي زبان برنامه نويسي اندرويد آگاهي كامل داشته باشيد و انواع كدها و كدنويسي ها را با آن زبان آموخته باشيد، دشواري هاي طراحي يك اپليكيشن اندرويد از مسير راه شما برداشته خواهد شد.

بهترين و مناسب ترين زبان برنامه نويسي براي اپليكيشن هاي اندرويد،‌ زبان برنامه نويسي جاواست. در اين مقاله قصد داريم در رابطه با زبان برنامه نويسي جاوا در طراحي اپليكيشن اندرويد اطلاعاتي را بيان كنيم و شما را با مناسب ترين زبان برنامه نويس اندرويد آشنا كنيم.

معرفي زبان برنامه نويسي جاوا در طراحي اپليكيشن اندرويد

زبان برنامه نويسي جاوا Java

همانطور كه گفته شد، طراحي اپليكيشن اندرويد، با انتخاب زبان برنامه نويسي آغاز مي شود و اولين و محبوب ترين زبان برنامه نويسي اندرويد، زبان برنامه نويسي جاواست. زيرا اين زبان، زبان رسمي برنامه نويسي اندرويد است و گوگل، بيشترين پشتيباني از اين زبان را مي كند. در حال حاضر، زبان استفاده شده در اكثر اپليكيشن هايي كه در گوگل پلي وجود دارند، زبان برنامه نويسي جاواست.

زبان برنامه نويسي جاوا را Sun Microsystems در سال ۱۹۹۵ منتشر كرده است. اين زبان كاربرد هاي زيادي در قسمت هاي مختلف برنامه نويسي اندرويد دارد. كدهاي جاوا توسط يك ماشين مجازي روي دستگاه ‌هاي اندرويد تفسير و اجرا مي‌شوند.

معايب زبان برنامه نويسي جاوا

اما مشكل اصلي كه زبان برنامه نويسي جاوا دارد، پيچيدگي آن است كه به يك مانع بزرگ براي كساني كه مي خواهند برنامه نويسي اندرويد را شروع كنند، تبديل شده است. براي كساني كه براي اولين بار به سراغ كد نويسي اندرويد مي روند، بايد ابتدا آشنايي هاي لازم را با زبان برنامه نويسي جاوا داشته باشند كه اين موجب مي شود در كنار آگاهي هاي لازم درباره برنامه نويسي اندرويد، ابتدا درباره زبان برنامه نويسي جاوا اطلاعات كامل را مطالعه كنند و فرا بگيرند.

معرفي زبان برنامه نويسي جاوا در طراحي اپليكيشن اندرويد

جاوا محبوب ترين زبان برنامه نويسي اندرويد

اين زبان با همه ي اين ها، يكي از بهترين زبان هاست زيرا با اين زبان مي توان يك كد تميز (Clean Code)  را نوشت به همين دليل است كه محبوب ترين زبان برنامه نويسي اندرويد است. به علاوه اين زبان، يكي از گسترده‌ ترين زبان‌ هاي برنامه نويسي اندرويد در دنيا است كه تقريبا همه كاره است. با اين حال، زبان برنامه نويسي جاوا، محبوب ترين زبان برنامه نويسي اندرويد در بين برنامه نويسان است.

زبان برنامه نويسي جاوا، در چند سال اخير نيز، پيشرفت هايي داشته است و در واقع قوي تر شده است. ويژگي‌هايي مانند طراح بصري و سيستم پيشنهادات اخيرا به زبان برنامه نويسي جاوا اضافه شده اند. اين موارد  باعث مي‌شود پردازش يكنواخت‌ تر و شفاف‌ تر باشد. اين زبان با همه ي پيچيدگي هايي كه دارد، براي طراحي و ساخت يك اپليكيشن اندرويد، بهترين انتخاب است.

در نتيجه

به هر حال زبان برنامه نويسي جاوا، كامل ترين و بهترين زبان برنامه نويسي براي طراحي اپليكيشن اندرويد است. اما مبتدياني كه از آموختن كد هاي پيچيده بيزار هستند، براي شروع برنامه نويسي اندرويد و طراحي آن مي توانند يك زبان ساده تر را انتخاب كنند و پس از كسب تجارب، اطلاعات و آموزش هاي لازم در اين زمينه، براي طراحي هاي بعدي، بهترين زبان برنامه نويسي يعني زبان برنامه نويسي جاوا را انتخاب كنند.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۰:۳۳ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

يكي از بهترين گزينه ها براي توسعه كسب و كار هاي مدرن امروزي، طراحي يك وب سايت است. براي اين كه بتوانيد در دنياي وسيع اينترنت، در بين رقبا قد علم كنيد و به كسب و كار خود توسعه بدهيد، بايد يك سايت منحصر به فرد و ايده آل را طراحي كنيد. طراحي سايت ونك تهران با استفاده از طراحان و برنامه نويسان و سئو كاران حرفه اي در شركت طراحي سايت ، اين امكان را براي شما فراهم كرده است كه وب سايت سفارشي شما را در عرض كوتاه ترين زمان ممكن و بالاترين كيفيت، طراحي نمايد.

هم چنين اين شركت پشتيباني هاي لازم را در صورت بروز هر گونه مشكل و مسئله اي پس از اتمام پروژه، به شما مشتريان عزيز ارائه مي دهد. پشتيباني هاي لازم پس از اتمام طراحي سايت، يكي از عوامل مهم و تأثير گذار براي كاربران و بازديد كنندگان است. ما سعي داريم مناسب ترين خدمات طراحي سايت تهران را خدمت مشتريان عزيز ارائه دهيم.

طراحي سايت ريسپانسيو در ونك

سئو و بهينه سازي در وب سايت، بسيار حائز اهميت است و براي اين كه رتبه ي يك وب سايت در موتور هاي جستجو و از جمله گوگل، بالاتر رود، آن وب بايد سايت سئو ي مناسبي را داشته باشد. علاوه بر اين، سئو و بهينه سازي در سايت، يك امر دائمي است و مقطعي نيست كه تنها يك زمان مشخص به آن پرداخته شود. تنها براي مدت كوتاهي اگر به سئو و بهينه سازي در سايت توجه نشود، رتبه سايت در موتور هاي جستجو بسيار پايين خواهد آمد. سئو كاران متخصص و حرفه اي در شركت طراحي سايت ما، بهترين سئو و بهينه سازي در وب سايت را مطابق با آخرين الگوريتم هاي گوگل، انجام مي دهند. هم چنين خدمات ارائه شده در شركت طراحي وب سايت ما، محدوديت زماني و مكاني ندارد و شما عزيزان مي توانيد در هر زمان و هر مكان از خدمات اين شركت برخوردار شويد.

طراحي سابيت ونك تهران 

شركت طراحي سايت در ونك

براي اين كه بتوانيد در هنگام اقدام براي طراحي يك وب سايت، موفق شويد و سفارش طراحي يك وب سايت عالي را بدهيد، ابتدا لازم است كه ويژگي هايي را كه مي خواهيد وب سايتتان داشته باشد را مشخص كنيد. تمام مشخصات و امكاناتي را كه مي خواهيد سايتتان داشته باشد، قبل از سفارش طراحي، يادداشت كنيد.

علاوه بر اين، براي اين كه اطمينان حاصل كنيد كه طراح، سفارشات شما را به نحو احسن اجرايي مي كند، در هنگام سفارش طراحي سايت، تمامي آنچه را كه از طراحي سايت مورد نظرتان، از آن شركت طراحي انتظار داريد، در يك قراردادي به طور رسمي، درج نماييد.

شركت طراحي سايت ما در ونك، به شما مشتريان عزيز اين امكان را مي دهد تا قبل از هر اقدامي براي داشتن يك وب سايت خوب و ايده آل، در زمينه ويژگي هايي كه يك وب سايت خوب بايد داشته باشد با متخصصان شركت مشورت كنيد و هم چنين تمامي سفارشات از سوي مشتريان براي طراحي سايت، در يك قرارداد، درج مي شود و به شما اين نويد را داده مي شود كه يك سايت بسيار خوب و ايده آل و منحصر به فرد، مطابق با سليقه ها و خواسته هاي خودتان داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۲:۰۸ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

طراحي وب سايت خلاقانه

در هر تجارتي واسه موفق شدن به ابزارهاي زيادي نيازه، يكيش داشتن وب سايت خلاقانه و خوبه.

وب سايت يعني يك فضاي نامحدود واسه همه حرفهايي كه قصد داري درباره موضوع مورد نظرت بزني. با درنظر داشتن اين نكته كه يك عالمه موتور جستجوي قوي هم شما را در معرفيتون به مخاطب ها كه بتونن حرفهاي شما را ببينن و بشنون، كمك مي كنه.

اصلا ويژگيهاي يك وب سايت خوب چيه؟

-دامنه مناسب: انتخاب يك دامنه زيبا و مناسب واسه كاري كه براش وب سايت تهيه مي كنيم شايد سخت ترين قسمت كار باشه. خيلي مهمه كه بازديدكننده بتونه راحت دامنه ما را به خاطر بسپاره…

-ظاهر و طراحي مناسب: ديدين بعضي از سايتها تو همون مشاهده اول چقدر دلچسب به نظر ميان؟ تاحدي كه بي اختيار آدرس سايت را حفظ مي كنيم. اين حس علاقه ابتدايي، نتيجه يك طراحي خوبه…

-لوگو و نشان: داشتن يك نشان تخصصي، از ابزارهاي يك طراحي زيباس. لوگو و آرم تو همون نگاه اول معرف وب سايت شماس. زيبايي كار اونوقتيه كه بازديدكننده لوگوي شما را جايي ببينه و ياد سايت شما بيفته…

-دسترسي آسان: كاربر خودتون رو گيج نكنيد… اجازه بديد خيلي راحت به اون مطلبي كه تو نظرش بوده و وارد سايت شما شده، دسترسي پيدا كنه…

بروزرساني مداوم: دقت داشته باشيد كه اگه مرتب سايت خودتونو بروزرساني نكنيد شايد كه نه حتما مشترياتونو از دست ميديد…

-امنيت وب سايت: فوق العاده مهم براي حفظ برند و حتي آبروي شما…

-پشتيباني : وجود يك پشتيبان قوي و در لحظه براي مقابله با اتفاقات غيرمنتظره و اجتناب ناپذير دنياي وب ضروريست…

طراحي سايت اصفهان | طراحي سايت در اصفهان | طراحي سايت

طراحي وب سايت خلاقانه

خلاقيت لازمه طراحي وب سايت هاي امروزي است. در واقع وجه تمايز اصلي شما با ساير رقبا بكار بردن خلاقيت در بخش هاي مختلف وب سايت است. طراحي خلاق وب سايت ، در افزايش ميزان تعامل وب سايت با كاربران و نهايتا جذب بازديدكننده بسيار موثر است. پس مي توان گفت طراحي وب سايت خلاقانه يكي از الزامات اصلي براي وب سايت است. يك سايت با ايده هاي جديد و خوب كه سئوي بالايي داشته باشد بهترين گزينه براي حضور در فضاي مجازي است.

سايت منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۲۵:۳۲ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

امروزه شاهده افزايش روز افزون استفاده از تلفن هاي همراه هوشمند و مخصوصا سيستم عامل اندرويد هستيم. تلفن هاي هوشمند بيشترين سطح استفاده كننده را به خود اختصاص داده اند و نقش بالقوه اي را در زندگي ما ايفا مي كنند و بسياري از كارها با تلفن همراه قابل انجام است. شركت نوپرداز در راستاي هوشمند سازي و ارائه خدمات تلفن همراه اقدام به طراحي اپليكيشن موبايل داراي سيستم عامل اندرويد و ios مي كند. صاحبان كسب و كار هاي مختلف بايد توجه داشته باشند كه طراحي اپليكيشن موبايل يكي از با اهميت ترين گام ها براي افزايش وسعت كار و بازديد كنندگان آن ها است.

پس بايستي در اين زمينه با يك شركت طراحي اپليكيشن موبايل حرفه اي در ارتباط باشند و مشاوره هاي لازم را نيز دريافت نمايند. يكي ديگر از زمينه هاي مهمي كه طراحي اپليكيشن در آن ضرورت دارد، استارت آپ ها و ايده هاي جديدي است كه قصد رشد و توسعه را دارند. امروزه شاهد اين هستيم كه بسياري از استارت آپ ها با استفاده از اپليكيشن هاي موبايلي به موقعيت مناسبي دست يافته اند و موفقيت هاي بزرگي داشته اند. به همين جهت شركت طراحي سايت و اپليكيشن موبايل نوپرداز آماده ارائه خدمات پيشرفته مطابق با جديدترين تكنولوژي هاي روز دنيا به استارت آپ ها مي باشد.

درست است كه امروزه شبكه هاي اجتماعي مختلفي براي استفاده مردم شروع به فعاليت كرده اند اما بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه اين شبكه ها محل مطمئني براي خريد و فروش محصولات، مخصوصا محصولات ديجيتالي نخواهند بود. امروزه شاهد وقوع بسياري از كلاهبرداري ها در اين شبكه ها هستيم كه اين موضوع اهميت طراحي اپليكيشن موبايل براي صاحبان كسب و كار را مشخص مي كند. پس استفاده از يك اپليكيشن و فروشگاه اينترنتي مي تواند سبب اعتبار بخشيدن به كسب و كار شما نيز بشود.

بهره گيري از متد هاي روز دنيا و وب اپليكيشن ها اين امكان را در اختيار متخصصان قرار داده است تا اپليكيشن هاي مورد نياز كاربران را بصورت هيبريدي طراحي كرده و در مدت زمان كمتري در اختيار مشتريان قرار دهند. امروزه طراحي اپليكيشن هاي موبايل به صورت وب اپليكيشن گسترش زيادي پيدا كرده و حتي برخي از بزرگ ترين اپليكيشن هاي دنيا نيز با استفاده از همين تكنولوژي طراحي و پياده سازي شده اند. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه طراحي اپليكيشن هاي هيبريدي و قيمت آن ها با پشتيباني شركت تماس حاصل نماييد.

امروزه استفاده از متد هاي روز طراحي اپليكيشن هاي موبايل رمز موفقيت شركت هاي بزرگ طراحي اپليكيشن مي باشد. اين كه اپليكيشن شما با كدام تكنولوژي طراحي شود اهميت زيادي دارد و قبل از بستن قرارداد حتما بايد درباره اين موارد و جزئيات آن از مشاوران شركت اطلاعات لازم را به دست آورديد.  اما سوالي كه اين جا مطرح مي شود اين است كه چه نكات مهمي در طراحي اپليكيشن هاي موبايلوجود دارند؟ مزيت هاي طراحي اپليكيشن هاي موبايل چيست و چه شركت هايي در اين زمينه فعاليت دارند؟

نكات مهم طراحي اپليكيشن موبايل

رابط كاربري مناسب و طراحي دقيق از جمله نكات مهمي است كه بايد در طراحي اپليكيشن هاي موبايل در نظر گرفته شوند. طراحي اپليكيشن موبايل شما بايد در عين سادگي بهترين امكانات را در اختيار كاربران قرار دهد و همچنين براي ارائه خدمات وقت آن ها را تلف نكند. كارآمدي اپليكيشن براي كاربران شما مهم ترين عاملي است كه سبب استفاده آن ها از آن خواهد شد. قطعا كسي از اپليكيشني ناكارآمد و بي فايده استفاده نخواهد كرد. بهتر است براي درك بهتر اين موضوع برترين اپليكيشن هاي ايراني و خارجي را بررسي كنيد.

سرعت اپليكيشن و كارآمدي آن چيزي است كه براي مشتريان از اهميت بالايي برخوردار است كه بايد به اين موارد نيز در طراحي اپليكيشن موبايل مورد نظر خود توجه ويژه اي داشته باشيد. شركت طراحي اپليكيشن موبايل نوپرداز با بهره بردن از كادري حرفه اي اقدام به طراحي اپليكيشن هاي كاملا حرفه اي و با كدنويسي اختصاصي براي مشتريان محترم شركت مي نمايد.

 

طراحي اپليكيشن موبايل براي شركت ها

شركت هاي خصوصي براي ارتباط بهتر با مشتريان خود اقدام به طراحي و ساخت اپليكيشن موبايل كرده اند تا كاربران از طريق اپليكيشن دسترسي كامل و جامعي به اطلاعات شركت دارند. برخي شركت ها براي فروش محصولات و بازاريابي سريع اقدام به طراحي اپليكيشن موبايل نموده و سفارشات خود را به راحتي از طريق موبايل دريافت مي كنند. اين روش علاوه بر افزايش اعتبار شركت سبب راحتي كار مشتريان شده و رضايت آن ها را در پي خواهد داشت. پيشنهاد مي شود اپليكيشن موبايل شركت خود را حداقل براي نسخه هاي اندرويد و IOS طراحي كنيد، زيرا اغلب مردم ايران از اين دو سيستم عامل استفاده مي كنند و طراحي ساير نسخه هاي اپليكيشن را بعدا انجام دهيد.
شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات رايگان در زمينه طراحي اپليكيشن موبايل با متخصصان و مشاوران شركت نوپرداز در ارتباط باشيد. تمام تلاش ما اين است كه بهترين نتيجه براي شما حاصل شود.

يكي از نكات مهمي كه بايد به آن توجه داشتيد به آپديت مرتب اپيلكيشن مي باشد. با توجه به اين كه تكنولوژي طراحي اپليكيشن ها روز به روز در حال پيشرفت مي باشد، اپليكيشن هايي كه به طور مرتب به روز رساني مي شوند با مشكلات كمتري مواجه خواهند بود.

در ادامه به بررسي مزيت هايي كه طراحي اپليكيشن هاي موبايل براي كاربران دارند خواهيم پرداخت و دلايل موفقيت آن ها را بررسي خواهيم نمود.

مزيت هاي طراحي اپليكيشن موبايل چيست؟

 • پيشي گرفتن از ساير رقبا با استفاده از يك اپليكيشن كه روي تمامي دستگاه هاي تلفن همراه قابليت دسترسي دارد.
 • كم شدن هزينه هاي مربوط به تبليغات
 • به روز رساني و ارتقاء آنلاين محصولات فروشگاه آنلاين
 • امكان سفارش آنلاين محصولات و ارائه خدمات مختلف به مشتريان
 • در دسترس بودن خدمات شما به صورت دائمي براي مشتريان 
 • انجام تبليغات دائمي و برند سازي محصولات و خدمات 
 • افزايش اعتبار شما و افزايش اطمينان مردم به فروشگاه و كسب و كار شما
 • جلب رضايت مشتريان و كاربران اپليكيشن شما با طراحي اپليكيشني مناسب براي آن ها

خدمات پشتيباني طراحي اپليكيشن موبايل

خدمات پشتيباني طراحي اپليكيشن موبايل شركت نوپرداز به صورتي كاملا حرفه اي بوده و مطابق با بند هاي ذكر شده در قرارداد انجام مي گردد. ارائه با كيفيت ترين خدمات پشتيباني يكي از اصولي است كه در شركت نوپرداز به آن توجه خاصي مي شود. پشتياني به صورت يك سال رايگان بوده و متخصصان برنامه نويسي شركت جهت كسب رضايت مشتريان گرامي در سريع ترين زمان ممكن تغييرات و نياز هاي كاربران را انجام خواهند داد. 

همچنين انتشار اپليكيشن توليد شده در ماركت هاي مختلف به صورت رايگان انجام خواهد شد و مشتريان هزينه اي از اين بابت پرداخت نخواهند كرد. در صورت بروز هر گونه مشكل برنامه نويسي در اپليكيشن منتشر شده تيم برنامه نويسي شركت موظف است در سريع ترين زمان ممكن نسبت به برطرف نمودن نقص فني وارد عمل شود. 

همچنين شما مي توانيد قبل از شروع به طراحي اپليكيشن با متخصصان شركت در اين زمينه صحبت كنيد و راه كار هاي آن ها را براي بازخورد بهتر اپليكيشن مورد نظر دريافت نماييد. در تمام اين مراحل تيم طراحي اپليكيشن موبايل نوپرداز در كنار شما خواهد بود و در مسير دست يابي شما به اهداف مورد نظرتان شما را همراهي خواهد كرد. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات و نياز سنجي اپليكيشن مورد نظر خود با ما تماس حاصل فرماييد.

دلايل موفقيت اپليكيشن هاي موبايل چيست؟

امروزه سرمايه گذاري در زمينه طراحي اپليكيشن موبايل به يكي از بهترين روش هاي سرمايه گذاري در ايران شناخته شده است. البته در بسياري از مواقع به دليل نداشتن اطلاعات درست در زمينه طراحي اپليكيشن هاي موبايل اين سرمايه گذاري به نتيجه مطلوبي ختم نمي گردد. اما سوالاتي وجود دارند كه بايد پاسخ آن ها را يافت. چه عواملي باعث موفقيت يك اپليكيشن موبايلي مي شود؟ آيا در طراحي اپليكيشن نياز به استفاده از روش ها و استراتژي هاي خاصي است؟ آيا مي دانيد برترين اپليكيشن هاي ايراني و خارجي كدام اند؟

در واقع دليل اصلي موفقيت اپليكيشن هاي موبايل، استراتژي به كار رفته در چرخه توليد آن ها مي باشد. استفاده از متخصصان و برنامه نويسان حرفه اي و با سابقه، قيمت گذاري مناسب و به صورت رقابتي، انجام تبليغات درست از جمله مهم ترين فاكتور هايي هستند كه در روند توليد يك اپليكيشن موبايل تاثيرات به سزايي دارند. به عنوان برترين اپليكيشن هاي دنيا در سال 2017 مي توان به ۱Weather، Applock اشاره داشت. در بين اپليكيشن هاي ايراني هم مي توان اپليكيشن هاي ديوار، باد صبا، جعبه ابزار، آپارات و تلگرام فارسي را به عنوان برترين ها برگزيد.

طراحي اپليكيشن نوپرداز؟

شركت نوپرداز قبل از انجام هر عملي ابتدا به مشاوره و آناليز نوع درخواست مشتري مي پردازد و پس از آن با ارائه مشاوره هاي رايگان بهترين راه كار را به مشتريان خود ارائه خواهد داد. سپس اقدام به طراحي رابط گرافيكي زيبا و كاربر پسند مي كند (كه در بالا درباره اهميت آن صبحت كرديم) و بعد به دست آمدن توافق در مرحله تاييد گرافيك اقدام به وارد كردن اطلاعات و پياده سازي و بهره برداري اپليكيشن و سپس پشتيباني مي نمايد. استفاده از ابزار هاي روز دنيا در زمينه طراحي اپليكيشن موبايل و بهره گيري از تيمي حرفه اي و متخصص رمز موفقيت شركت نوپرداز براي طراحي اپليكيشن ها مي باشد.

خدمات طراحي اپليكيشن موبايل در شركت نوپرداز به اين گونه مي باشد كه ابتدا به تحليل و بررسي جزئيات پروژه پرداخته مي شود. پس از آن طراحي گرافيكي اپليكيشن صورت مي گيرد و پس از تاييد طرح گرافيكي توسط مشتريان، اقدام به برنامه نويسي و پياده سازي پروژه با استفاده از حرفه اي ترين متد هاي طراحي اپليكيشن موبايل روز دنيا مي شود. همچنين تراكنش هاي انجام شده در اپليكيشن ها و اطاعات مهم كاربران در بالاترين سطح امنيتي پردازش خواهند شد.

شركت نوپرداز با آخرين و به روزترين فناوري ها آماده ارائه بهترين خدمات در زمينه طراحي اپليكيشن، طراحي سايت، طراحي فروشگاه اينترنتي به مشتريان خود مي باشد. ما از ابتدا پروژه تا پايان طراحي اپليكيشن موبايل شما با شما خواهيم بود. براي كسب اطلاعات بيشتر و مشاوره رايگان با ما در تماس باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۰:۳۵ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

امكانات و ويژگي هايي كه براي سايت هاي خبري ايراني مورد استفاده قرار مي گيرد بايد به صورت زير باشد:

طراحی سایت خبری

براي اطلاع رساني راحت تر اخبار به عموم مي توان از سايت هاي خبري استفاده كرد،دسترسي به اخبار و با استفاده از گرافيك زيبا در سايت هاي خبري باعث مي شود كه مردم علاقه به سايت خبري داشته باشند و بازديد كنندگان بتوانند از اخبار با سنديت در سايت خبري استفاده كنند و قسمتي كه خيلي مهم هست و باعث مي شود كاربران به سايت خبري اعتماد داشته باشند.

آپديت كردن اخبار در طول روز خيلي مهم هست كه بايد در سايت قرار داده شود.

قالب سايت هاي خبري بايد بسيار زيبا باشد تا اخبار به صورت كاربرپسند نمايش داده شود.

استفاده از تصاوير بسيار زيبا در اخبار كه مربوط به خبر مي باشد و كاربران با استفاده از تصاوير بتوانند متوجه شوند كه موضوع خبر در چه رابطه اي مي باشد و علاقه مند مي شوند كه از اطلاعات ارائه شده استفاده كنند.

كلمات كليدي در سايت باعث مي شود امكانات فوق العاده اي به سايت داده شود.

گذاشتن امكاناتي از قبيل ارسال و دريافت نظرات كاربران در سايت خبري باعث مي شود كه امكانات سايت خبري با نظرات كاربران باشد و سايت مورد نظر كاربران را ايجاد كنيم.

در زمينه هاي مختلف اخبار در سايت قرار داده شود تا كاربران متفاوتي را براي سايت داشته باشيم و باعث مي شود سايت خبري بازديدكنندگان زيادي داشته باشد.

گذاشتن اخبار با زبان هاي متفاوت باعث مي شود كه به غير از كاربران فارسي،كاربران ديگر زبان ها از سايت و اخبار ارائه شده استفاده كنند.

قرار دادن ويدئو در سايت براي جلب مخاطباني كه طرفدار اخبارويدئويي هستند اثر بخش خواهد بود.

گذاشتن اخبار به صورت ساده در سايت باعث مي شود كه كاربران به راحتي از اخبار استفاده كنند.

اسلايدر در سايت هاي خبري باعث مي شود كه سايت خبري زيبايي ارائه داده شود.

انتخاب اخباري كه توسط كاربران پسنديده شده است باعث مي شود كه كاربران به اخبار ارائه شده علاقه داشته باشند.

قرار دادن مشاوره براي راهنمايي كاربران به اخبار در سايت باعث مي شود دسترسي آسان تر شود.

انتشار اخبار در شبكه هاي اجتماعي مختلف باعث مي شود كه هم كاربران دسترسي فراواني داشته باشند و هم باعث مي شود كه سايت خبري بيشتر بين كاربران رواج پيدا كند.

حذف اخبارهايي كه در روزهاي قبلي در سايت قرار داده شده است باعث مي شود كه سايت داراي اخبار روز باشد.

سوژه هاي اخبار كه در سايت قرار داده مي شود بايد طبق علاقه ي كاربران باشد كه اين موارد در نظرات كاربران صورت مي گيرد.

بخش مديريتي در سايت باعث مي شود تا كاربران بتوانند در سايت با مدير ارتباط داشته باشند.

استفاده از جستجوي اخبار در سايت باعث مي شود كه كاربران به راحتي به اخبار دسترسي داشته باشند.

سرعت بارگذاري اخبار در سايت بخش خيلي مهمي مي باشد كه بايد سرعت مناسبي داشته باشد.

استفاده از سئو در سايت خبري باعث مي شود كه اخبار ارائه شده در موتور هاي جستجو در صفحات اوليه قرار بگيرد هميشه كاربران به دنبال صفحات اوليه موتور هاي جستجو مي روند.

با مديريتي خاص مي توان در سايت كاربران بتوانند اخباري قرار دهند اين ويژگي باعث مي شود كاربران زيادي از سايت استفاده كنند.

قرار دادن صوت براي اخبار قسمتي خوبي به حساب مي آيد تا كاربراني كه با شرايط مختلفي كه نمي توانند از مطالب استفاده كنند از صوت به راحتي بهره ببرند.

استاندارد هايي كه براي سايت هاي خبري قرار داده شده است بايد رعايت كرد  تا سايت خبري ايجاد شده يكي از بهترين سايت ها باشند.

استفاده از نمونه كارهايي كه براي سايت خبري مي باشد در سايت ارائه داده شود كه كاربراني كه علاقه دارند در اين بخش فعاليت كنند راهنمايي شود.

اميدورام با استفاده از موارد بيان شده امكانات خوبي را براي سايت خبري داشته باشيد.

مطالب مرتبط: طراحي سايت خبري

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۹:۲۵ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

با گسترش استفاده از شبكه هاي اجتماعي، اغلب كسب و كار ها طراحي سايت را ناديده گرفته اند. زماني كه يك شركت، طراحي سايت را ناديده مي گيرد، فرصت هاي زيادي را از دست مي دهد. از طريق وب سايت، كارهاي زيادي را مي توان انجام داد؛ از جمله پياده سازي استراتژي هاي بازاريابي كه به رشد كسب و كار كمك مي كند.

مزيت اول – داده هاي دموگرافيك (جمعيت شناختي)

داشتن اطلاعات خوب درباره اينكه مشتريان تان چه كساني هستند و چه نيازهايي دارند، از جنبه هاي مهم بازاريابي براي يك كسب و كار است. داشتن يك وب سايت شركتي همراه با ابزارهاي رايگان مانند گوگل آناليتيك، مي تواند به تعيين موقعيت هاي بازاريابي كسب و كار شما كمك كند. ابزارهايي همچون گوگل آناليتيك مي توانند اطلاعات زيادي را در اختيارتان قرار دهد (مانند صفحات با بيشترين بازديد يا نحوه پيدا كردن و ورود به وب سايت شما). اين نوع داده هاي بازاريابي براي رشد كسب وكار شما مفيد است.

مزيت دوم – رويكرد مبتني بر مشتري

داشتن يك وب سايت به شما امكان مي دهد تا مشتريان بيشتري را به سمت خود هدايت كنيد. از آنجا كه وب سايت شما 24 ساعت شبانه روز در دسترس است، مي توانيد در ساعات غير معمول نيز به جذب مشتري بپردازيد. همچنين شما مي توانيد وب سايت خود را براي مشترياني كه اطلاعاتي از آن ها داريد، سفارشي سازي كنيد.

مزيت سوم – اعتبار

داشتن يك وب سايت خوب طراحي شده و حرفه اي، اعتبار خاصي را براي كسب و كار شما فراهم مي كند. محتوايي كه خوب نوشته شده باشد، مشتريان را درگير مي كند و آن ها را تشويق مي كند تا وب سايت شما را بررسي كنند و در مورد كسب و كار شما بيشتر ياد بگيرند. بيشتر افراد در جستجوي خدمات و محصولات در وب هستند. اگر شما يك سايت شركتي نداشته باشيد و حضور در فضاي وب را جدي نگيريد، كسب و كارتان را به رقباي تان هديه مي دهيد.

مزيت چهارم – سهولت تعامل با مشتري

بسياري از مردم فكر مي كنند كه يك وب سايت يك مكان براي قرار دادن اطلاعات است اما هسته اصلي يك وب سايت خوب طراحي شده و نگه داري وب سايت، بسيار گسترده تر از اين حرفاست. يك وب سايت، فرصت لازم براي شناخت بيشتر مشتريان از طريق شبكه هاي اجتماعي و وبلاگ را براي شما فراهم مي كند و اطلاعات بيشتري از مشتريان را در اختيار تان قرار مي دهد. با داشتن وب سايت، مردم ساده تر با شما ارتباط برقرار مي كنند و بيشتر احتمال دارد كه مشتري باقي بمانند. همچنين شما مي توانيد، محتويات وب سايت خود را با توجه به نيازهاي مشتريان تان طراحي كنيد. اين باعث جذب بيشتر بازديدكنندگان به سايت شما مي شود زيرا احتمال دارد كه اين فراد اطلاعات مورد علاقه شان را در شبكه هاي اجتماعي به اشتراك بگذارند.

طراحي سايت شركتي

مزيت پنجم – مقرون به صرفه

بر خلاف رسانه هاي چاپي، اعمال تغييرات و به روز رساني وب سايت آسان است. علاوه بر اين هزينه تغيير محتوا در وب سايت فقط از طريق زمان اندازه گيري مي شود، در حالي كه هزينه تغيير محتواي رسانه هاي چاپي شامل زمان و هزينه هاي مادي مي شود. يك سايت با طراحي خوب و محتواي هدفمند مي تواند تا حد زيادي مكمل تبليغات چاپي باشد. مشتريان شما مي توانند از طريق وب سايت شما، كاتالوگ، تصاوير و يا ويدئويي را تماشا كنند.

مزيت ششم – دسترسي شبانه روزي مشتري به شما

تقريبا همه چيز در اينترنت، 24 ساعت شبانه روز در دسترس است. مشتريان مي توانند در هر زماني و از هر جايي كه هستند ، از طريق وب سايت خريد كنند يا با كسب و كار شما ارتباط برقرار كنند. ممكن است مشتريان بالقوه تان به خدمت يا محصول خاصي نياز داشته باشند اما در ساعات عادي روز نتوانند آن را تهيه كنند. اگر شما يك وب سايت داشته باشيد، در تمام ساعات شبانه روز براي مشتريان تان در دسترس خواهيد بود.

مزيت هفتم – بهبود بازاريابي و افزايش فروش

با طراحي سايت شركتي، بسياري از فرصت هاي بازاريابي و تبليغات نيز به روي شما باز مي شود. طراحي سايت با صرف حداقل هزينه به تقويت حضور آنلاين شما كمك مي كند و باعث ديده شدن شما در فضاي وب مي شود. در نتيجه، مشتريان بالقوه كسب و كارتان افزايش خواهد يافت. حضور آنلاين در اينترنت، فروش محصولات و خدمات در هر زمان و در هر مكان را براي افراد فراهم مي كند كه امكان به دست آوردن مشتريان جديد را نيز افزايش مي دهد و تاثير زيادي بر فروش شما مي گذارد.

مزيت هشتم – بازار هدف بزرگتر

هنگامي كه يك كسب و كار، محصولات يا خدماتي را ارائه مي كند؛ داشتن يك وب سايت تضمين مي كند كه دسترسي به آن محصولات يا خدمات، به زمان يا مكان محدود نمي شود. داشتن وب سايت يك عرصه عالي را براي فروش محصولات و عرضه خدمات ارائه مي كند و بازار هدف گسترده تري را فراهم مي كند.

 

 

 

سايت منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۲:۴۹ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

استفاده از يك وب سايت بهتر به معناي تجربه اي بهتر براي همه خواهد بود. كاربران بايد بتوانند بدون نگراني درباره چيزي كه به دنبال آن هستند در دنياي وب جستجو كنند. توسعه دهندگان بايستي سايت هايي را طراحي كنند كه به آساني به روز رساني و نگه داري شوند. طراحي وب سايت بايد به طور تاثيرگذار باشد. تاثير گذاري بايد در قلب پروژه باشد و دسترسي، واكنش گرا بودن، استراتژي محتوا يا عملكرد بارگذاري صفحات را شامل مي شود. كارآمد بودن پروژه به معناي سريع تر عمل كردن نيست، بلكه به معناي ساختن چيز هايي بهتر و استفاده از تكنيك هاي حرفه اي است كه در زير به تحليل اين موارد مي پردازيم:

طراحي سايت تاثيرگذار 

پرسيدن سوال

طراح UX مي گويد: براي چه كسي آن را ساختي؟ "چرا آن ها به آن نياز دارند؟ كجا آن ها از آن استفاده مي كنند؟ چه دستگاه هايي از آن استفاده مي كنند؟ آيا شما با آن ها صحبت كرده ايد؟ چطور مي دانيد كه چه زماني انجام مي شود؟ طرح آزمايشي چيست؟ آيا كسي نمونه اوليه را توليد مي كند؟ آيا مي دانيد چه چيزي از شما خواسته شده است؟ آيا پاسخ به هر يك از اين سوال ها داريد؟ نه، قبل از ساخت بايد به آن ها پاسخ دهيد. "

به كد هاي خود گوش دهيد

بازديد كنندگان وب سايت شما را دقيقا همانطور كه كدهاي html آن نوشته شده است مشاهده مي كنند. سعي كنيد كيفيت معنايي صفحات خود را با گوش دادن به كد هاي html افزايش دهيد. اگر مورد نامنظمي را مشاهده كرديد براي بهبود آن كد ها را تغيير دهيد.

حفاظت از دسترسي به وب سايت

وب رسانه اي قابل دسترس است. يك سند HTML را مي توان توسط هر كسي در هر دستگاهي حتي در كمترين ارتباطات مشاهده كرد. هر انتخابي كه شما به عنوان يك طراح يا توسعه دهنده انجام مي دهيد، مي تواند از قابليت دسترسي آن محافظت كند يا آن را به آن آسيب برساند، پس بايد تصميمي عاقلانه بگيريد.

تصويري بزرگ را در ذهن داشته باشيد

انتخاب هاي فني خود را قبل از درك مشكلات، انجام ندهيد. سعي كنيد انتخاب هاي خود را با تصويري بزرگ و تيم پروژه گسترده تر خود در نظر بگيريد. بسياري از فناوري ها مي توانند هر چيزي را انجام دهند، اما آيا بايد ديد آن ها چه تاثيري بر مردم، فرآيندها، فن آوري و تجربيات دارند؟

در مورد مكالمات فكر كنيد، نه صفحات

فكر كردن به طراحي تلفن هاي همراه يك راه مفيد براي رسيدگي به اولويت بندي محتواي صفحات است و سپس مي توانيد تصميم بگيريد كه كدام بخش هاي آن مهم تر هستند. بايستي در طراحي به درخواست هاي كاربران و نحوه پاسخ دادن وب سايت شما به آن ها توجه ويژه اي داشته باشيد.

درباره خطا ها تحقيق كنيد

مهم نيست كه چند بار برنامه خود را آزمايش كرده ايد و چه تعداد دستگاه از آن استفاده مي كنند. هرگز برنامه اي را اجرا نخواهيد كرد كه حاوي اشكالات مختلفي باشد. با استفاده از API GitHub مي توانيد خطا هاي وب سايت خود را تجزيه و تحليل كنيد و از window.onerror براي پيگيري خطاهاي جاوا اسكريپت استفاده كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۶:۴۴ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]

استفاده درست از ابزار هاي طراحي وب سايت سبب مي شود تا شما كارآمد تر و سريع تر كار كنيد. در ادامه به بررسي درخشان ترين ابزار هاي طراحي وب سايت در سال 2018 مي پردازيم.

Sketch

Sketch به سرعت ابزار فتوشاپ را به عنوان ابزار طراحي UI جايگزين مي كند. اجازه دهيد كمي واضح تر بگويم: بله، ما مي دانيم كه همه ابزار طراحي Vector UI Sketch را شنيده ايد، اما به نظر مي رسد هنوز بسياري از طراحان وب سايت از فتوشاپ براي طراحي UI استفاده مي كنند.

روري بري، مدير خلاق در Superrb اعتقاد دارد استفاده از فتوشاپ براي طراحي سايت اشتباه است. او مدت ده سال از فتوشاپ استفاده مي كرد و اعتقاد داشت ياد گرفتن چيز هاي جديد و انجام تغييرات سايت به سختي انجام مي شد. از جمله دلايل او اين بود كه Sketch در مقايسه با فتوشاپ، تمام اسناد شما را كه مرتب كرده و انجام تغييرات در Sketch بسيار ساده تر است. همچنين سيستم داخلي ساخته شده در Sketch بزرگ است و باعث طراحي رابط كاربري بسيار ساده تر مي شود. امروزه جامعه Sketch صدها پلاگين را ارائه مي دهد تا جريان كار طراحان را ساده تر و روان تر كند.

ابزار طراحي سايت 

Adobe XD

ادوبي امروزه ابزار هاي اختصاصي طراحي برداري و ابزار wireframing خود را دارد كه جديدا نسخه بتا آن را هم منتشر كرده است. Adobe XD شامل ابزارهايي است كه شما را قادر مي سازد تا تعاملات غير استاتيك، پيش نمايش هاي تلفن همراه و دسكتاپ را تعريف كنيد و از ابزارهاي به اشتراك گذاري براي دريافت بازخورد در طرح ها استفاده نماييد. 

اليس راجرز، طراح گرافيك در Receptional مي گويد: "هنگامي كه طراحي اوليه كامل مي شود، ادوبي XD به شما امكان مي دهد تا به سرعت به انتخاب عناصر و ايجاد تغييرات در صفحه بپردازيد كه اين صفحه مي تواند از طريق يك لينك به اشتراك گذاشته شود. از اين لينك براي دريافت بازخورد استفاده مي شود. بنابراين مشتري هميشه مي تواند آخرين نسخه را مشاهده نمايد."

وب سايت 

Figma

Figma يك ابزار طراحي رابط كاربري وب سايت است كه به طراحان اين اجازه را مي دهد تا چند نفر به طور همزمان كار كنند. اين ابزار در مرورگر يا در ويندوز، مك يا لينوكس در دسترس است و بسته به نياز خود مي توانيد از نسخه رايگان يا پولي آن استفاده كنيد.

Figma داراي يك USP مشابه با Sketch است و روند استفاده از آن بسيار ساده و روان مي باشد. همچنين با استفاده از اين ابزار مي توانيد گرافيك را با ديگران به اشتراك بگذاريد. 

figma 

Affinity Designer

دان ادواردز، مدير No Divide، مي گويد: "اولين برداشت من اين است كه برنامه فوق العاده خوب طراحي شده و احساس مي كنم كه اين برنامه شامل ابزار طراحي وب سايت و گرافيكي اختصاص يافته است." از جمله ويژگي هاي مهم Affinity Designer اين است كه شما مي توانيد تصاوير و يا بردارها را بدون وارد شدن صدمه اي به آن ها تنظيم كنيد. زوم 1،000،000،000 درصد نيز از جمله مزاياي فوق العاده اين ابزار طراحي سايت مي باشد. به نظر مي رسد Affinity يكي از رقباي جدي فتوشاپ خواهد بود.

طراحي وب سايت 

Anime

با استفاده از موتور انيميشن Anime مي توانيد برنامه هاي خود را ويرايش كنيد. اگر چه استفاده از انيميشن ها در طراحي وب سايت اغلب اوقات مناسب نيست ولي توسعه دهندگان هميشه به دنبال راه هايي براي ساده تر شدن كارها هستند. استفاده از انيميشن هاي css خوب است، اما تعاملات پيچيده تر اغلب نياز به يك كتابخانه دارند. Anime ابزار جديدي است كه مي توانيد از آن براي ايجاد انيميشن هاي جذاب در وب سايت خود استفاده نماييد كه يك نمونه كد آن را در زير قرار داده ايم:

var myAnimation = anime({
targets: ['.box1', '.box2'],
translateX: '5rem',
rotate: 180,
duration: 3000,
loop: true
});

اين API به شما اجازه مي دهد كه عناصر را با استفاده از انتخابگرهاي CSS، عناصر DOM يا حتي اشياء جاوا اسكريپت استفاده كنيد.

انيميشن 

Avocode

Avocode باعث مي شود توسعه دهندگان رابط كاربري براي كد كردن وب سايت ها يا برنامه ها راحت تر باشند. Avocode به سرعت و به طور خودكار فايل PSD يا Sketch را تجزيه و تحليل مي كند و يك UI زيبا به شما تحويل مي دهد. شما همچنين مي توانيد بر روي عناصر در طراحي كليك كنيد و كد آن را به يك ويرايش گر متني دلخواه ارسال نماييد. وو هوانگ آنه، يكي از بنيانگذاران Avocode، مي گويد:"بهترين چيزي كه اين برنامه ارائه مي دهد اين است كه توسعه دهندگان هرگز به Photoshop يا Sketch نياز نخواهند داشت."

طراحي سايت 

Vivaldi

گاهي اوقات بهترين ابزار مي تواند يك مرورگر جديد باشد. Vivaldi يك مرورگر وب سريع، قدرتمند و قابل تنظيم براي كاربران است كه توسط برخي از افرادي است كه Opera را شروع كرده بودند ساخته شده است. Vivaldi قابل تنظيم ترين مرورگر وب است و همچنين ويژگي هاي ديگري مانند كنترل خط فرمان، پانل براي گرفتن يادداشت ها، جمع آوري و مرتب سازي بروشور و پانل هاي وب را فرآهم مي كند كه شما را قادر مي سازد تمام سايت هاي مورد علاقه خود را براي دسترسي آسان در يك مكان قرار دهيد.

طراحي 

CodePen

CodePen در سال 2012 توسط Alex Vazquez تاسيس گرديد از بزرگترين و شايسته ترين جوامع وب براي تست و نمايش كد هاي HTML، CSS و jаvascript مي باشد. طي پنج سال گذشته، اين برنامه داراي دو ويرايشگر كد آنلاين و يك محيط آموزشي مجازي با قابليت اجرا بوده است كه توسعه دهندگان مي توانند از طريق آن بازخورد هاي مهمي را دريافت كنند. به تازگي CodePen يك جهش بزرگ ديگر را با راه اندازي IDE خود انجام داده است، كه به شما اجازه مي دهد وب سايت هاي خود را در مرورگر خود، ايجاد كنيد. با استفاده از اين ابزار شما مي توانيد سايت خود را قبل از ساختن آن پيش نمايش دهيد.

codepen 

بوت استرپ 

بوت استرپ قطعا يك ابزار جديد نيست ولي نسخه جديد محبوب ترين فريم ورك طراحي رابط كاربري سايت در جهان شامل تغييراتي بوده كه در زير ذكر كرده ايم:

 • كاهش پشتيباني از IE8 و iOS6
 • حركت فايل هاي CSS از Less به Sass
 • واحد هاي اندازه گيري اصلي از px به rem تغيير كرده است.
 • پشتيباني از Flexbox در گريد ها
 • استفاده از يك كامپوننت جديد براي جايگزيني اجزاي قديمي تر

بوت استرپ پيشرفت هاي انقلابي كرده است و بدون شك اين فريم ورك همچنان نيز براي طراحي وب سايت ها استفاده خواهد شد.

بوت استرپ 

كويل

كويل به عنوان يك ويرايشگر WYSIWYG متن باز براي طراحي سايت هاي مدرن به حساب مي آيد. اين ويرايشگر بسياري از زمينه هاي مختلف برنامه هاي كاربردي را شامل مي شود، بنابراين جاي تعجب نيست Quill از زمان عرضه نسخه 1.0 بتا در اواسط سال 2016 محبوبيت زيادي نداشته است.

اما قدرتمند ترين ويژگي هاي كويل انعطاف پذيري و قابليت توسعه آن با استفاده از ماژول ها و يك API قدرتمند است. كويل تم ها و ماژول هايي ارائه مي دهد كه حاوي نوار ابزار، صفحه كليد، كليپ بورد و تاريخ است. شما مي توانيد بسياري از اين ويژگي ها را در كويل تست كنيد.

كويل 

SVGito 

SVGito يك برنامه وب رايگان است كه فايل هاي SVG شما را پاك مي كند تا شما را از ويرايش دستي آن ها نجات دهد. با استفاده از اين ابزار به طور خودكار SVG هاي خود را با لمس يك دكمه بهينه مي كنيد و معمولا اندازه و پيچيدگي آن ها را بدون تغيير آنچه كه در واقع بر روي صفحه نمايش است، كاهش مي دهد.

svg برگرفته از creativebloq


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۵:۲۶ ] [ امامي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 976
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب