طراحي سايت، سئو، طراحي فروشگاه اينترنتي، طراحي اپليكيشن موبايل
شركت نوپرداز ارائه دهنده خدمات طراحي سايت، طراحي اپليكيشن موبايل Android و ios سئو و ديجيتال ماركتينگ فعاليت مي نمايد.

استفاده از يك وب سايت بهتر به معناي تجربه اي بهتر براي همه خواهد بود. كاربران بايد بتوانند بدون نگراني درباره چيزي كه به دنبال آن هستند در دنياي وب جستجو كنند. توسعه دهندگان بايستي سايت هايي را طراحي كنند كه به آساني به روز رساني و نگه داري شوند. طراحي وب سايت بايد به طور تاثيرگذار باشد. تاثير گذاري بايد در قلب پروژه باشد و دسترسي، واكنش گرا بودن، استراتژي محتوا يا عملكرد بارگذاري صفحات را شامل مي شود. كارآمد بودن پروژه به معناي سريع تر عمل كردن نيست، بلكه به معناي ساختن چيز هايي بهتر و استفاده از تكنيك هاي حرفه اي است كه در زير به تحليل اين موارد مي پردازيم:

طراحي سايت تاثيرگذار 

پرسيدن سوال

طراح UX مي گويد: براي چه كسي آن را ساختي؟ "چرا آن ها به آن نياز دارند؟ كجا آن ها از آن استفاده مي كنند؟ چه دستگاه هايي از آن استفاده مي كنند؟ آيا شما با آن ها صحبت كرده ايد؟ چطور مي دانيد كه چه زماني انجام مي شود؟ طرح آزمايشي چيست؟ آيا كسي نمونه اوليه را توليد مي كند؟ آيا مي دانيد چه چيزي از شما خواسته شده است؟ آيا پاسخ به هر يك از اين سوال ها داريد؟ نه، قبل از ساخت بايد به آن ها پاسخ دهيد. "

به كد هاي خود گوش دهيد

بازديد كنندگان وب سايت شما را دقيقا همانطور كه كدهاي html آن نوشته شده است مشاهده مي كنند. سعي كنيد كيفيت معنايي صفحات خود را با گوش دادن به كد هاي html افزايش دهيد. اگر مورد نامنظمي را مشاهده كرديد براي بهبود آن كد ها را تغيير دهيد.

حفاظت از دسترسي به وب سايت

وب رسانه اي قابل دسترس است. يك سند HTML را مي توان توسط هر كسي در هر دستگاهي حتي در كمترين ارتباطات مشاهده كرد. هر انتخابي كه شما به عنوان يك طراح يا توسعه دهنده انجام مي دهيد، مي تواند از قابليت دسترسي آن محافظت كند يا آن را به آن آسيب برساند، پس بايد تصميمي عاقلانه بگيريد.

تصويري بزرگ را در ذهن داشته باشيد

انتخاب هاي فني خود را قبل از درك مشكلات، انجام ندهيد. سعي كنيد انتخاب هاي خود را با تصويري بزرگ و تيم پروژه گسترده تر خود در نظر بگيريد. بسياري از فناوري ها مي توانند هر چيزي را انجام دهند، اما آيا بايد ديد آن ها چه تاثيري بر مردم، فرآيندها، فن آوري و تجربيات دارند؟

در مورد مكالمات فكر كنيد، نه صفحات

فكر كردن به طراحي تلفن هاي همراه يك راه مفيد براي رسيدگي به اولويت بندي محتواي صفحات است و سپس مي توانيد تصميم بگيريد كه كدام بخش هاي آن مهم تر هستند. بايستي در طراحي به درخواست هاي كاربران و نحوه پاسخ دادن وب سايت شما به آن ها توجه ويژه اي داشته باشيد.

درباره خطا ها تحقيق كنيد

مهم نيست كه چند بار برنامه خود را آزمايش كرده ايد و چه تعداد دستگاه از آن استفاده مي كنند. هرگز برنامه اي را اجرا نخواهيد كرد كه حاوي اشكالات مختلفي باشد. با استفاده از API GitHub مي توانيد خطا هاي وب سايت خود را تجزيه و تحليل كنيد و از window.onerror براي پيگيري خطاهاي جاوا اسكريپت استفاده كنيد.

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1397/3/16  ] [ ۱۸ ] [ webdesign-tehran ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 976
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب