طراحي سايت، سئو، طراحي فروشگاه اينترنتي، طراحي اپليكيشن موبايل
شركت نوپرداز ارائه دهنده خدمات طراحي سايت، طراحي اپليكيشن موبايل Android و ios سئو و ديجيتال ماركتينگ فعاليت مي نمايد.

با گسترش استفاده از شبكه هاي اجتماعي، اغلب كسب و كار ها طراحي سايت را ناديده گرفته اند. زماني كه يك شركت، طراحي سايت را ناديده مي گيرد، فرصت هاي زيادي را از دست مي دهد. از طريق وب سايت، كارهاي زيادي را مي توان انجام داد؛ از جمله پياده سازي استراتژي هاي بازاريابي كه به رشد كسب و كار كمك مي كند.

مزيت اول – داده هاي دموگرافيك (جمعيت شناختي)

داشتن اطلاعات خوب درباره اينكه مشتريان تان چه كساني هستند و چه نيازهايي دارند، از جنبه هاي مهم بازاريابي براي يك كسب و كار است. داشتن يك وب سايت شركتي همراه با ابزارهاي رايگان مانند گوگل آناليتيك، مي تواند به تعيين موقعيت هاي بازاريابي كسب و كار شما كمك كند. ابزارهايي همچون گوگل آناليتيك مي توانند اطلاعات زيادي را در اختيارتان قرار دهد (مانند صفحات با بيشترين بازديد يا نحوه پيدا كردن و ورود به وب سايت شما). اين نوع داده هاي بازاريابي براي رشد كسب وكار شما مفيد است.

مزيت دوم – رويكرد مبتني بر مشتري

داشتن يك وب سايت به شما امكان مي دهد تا مشتريان بيشتري را به سمت خود هدايت كنيد. از آنجا كه وب سايت شما 24 ساعت شبانه روز در دسترس است، مي توانيد در ساعات غير معمول نيز به جذب مشتري بپردازيد. همچنين شما مي توانيد وب سايت خود را براي مشترياني كه اطلاعاتي از آن ها داريد، سفارشي سازي كنيد.

مزيت سوم – اعتبار

داشتن يك وب سايت خوب طراحي شده و حرفه اي، اعتبار خاصي را براي كسب و كار شما فراهم مي كند. محتوايي كه خوب نوشته شده باشد، مشتريان را درگير مي كند و آن ها را تشويق مي كند تا وب سايت شما را بررسي كنند و در مورد كسب و كار شما بيشتر ياد بگيرند. بيشتر افراد در جستجوي خدمات و محصولات در وب هستند. اگر شما يك سايت شركتي نداشته باشيد و حضور در فضاي وب را جدي نگيريد، كسب و كارتان را به رقباي تان هديه مي دهيد.

مزيت چهارم – سهولت تعامل با مشتري

بسياري از مردم فكر مي كنند كه يك وب سايت يك مكان براي قرار دادن اطلاعات است اما هسته اصلي يك وب سايت خوب طراحي شده و نگه داري وب سايت، بسيار گسترده تر از اين حرفاست. يك وب سايت، فرصت لازم براي شناخت بيشتر مشتريان از طريق شبكه هاي اجتماعي و وبلاگ را براي شما فراهم مي كند و اطلاعات بيشتري از مشتريان را در اختيار تان قرار مي دهد. با داشتن وب سايت، مردم ساده تر با شما ارتباط برقرار مي كنند و بيشتر احتمال دارد كه مشتري باقي بمانند. همچنين شما مي توانيد، محتويات وب سايت خود را با توجه به نيازهاي مشتريان تان طراحي كنيد. اين باعث جذب بيشتر بازديدكنندگان به سايت شما مي شود زيرا احتمال دارد كه اين فراد اطلاعات مورد علاقه شان را در شبكه هاي اجتماعي به اشتراك بگذارند.

طراحي سايت شركتي

مزيت پنجم – مقرون به صرفه

بر خلاف رسانه هاي چاپي، اعمال تغييرات و به روز رساني وب سايت آسان است. علاوه بر اين هزينه تغيير محتوا در وب سايت فقط از طريق زمان اندازه گيري مي شود، در حالي كه هزينه تغيير محتواي رسانه هاي چاپي شامل زمان و هزينه هاي مادي مي شود. يك سايت با طراحي خوب و محتواي هدفمند مي تواند تا حد زيادي مكمل تبليغات چاپي باشد. مشتريان شما مي توانند از طريق وب سايت شما، كاتالوگ، تصاوير و يا ويدئويي را تماشا كنند.

مزيت ششم – دسترسي شبانه روزي مشتري به شما

تقريبا همه چيز در اينترنت، 24 ساعت شبانه روز در دسترس است. مشتريان مي توانند در هر زماني و از هر جايي كه هستند ، از طريق وب سايت خريد كنند يا با كسب و كار شما ارتباط برقرار كنند. ممكن است مشتريان بالقوه تان به خدمت يا محصول خاصي نياز داشته باشند اما در ساعات عادي روز نتوانند آن را تهيه كنند. اگر شما يك وب سايت داشته باشيد، در تمام ساعات شبانه روز براي مشتريان تان در دسترس خواهيد بود.

مزيت هفتم – بهبود بازاريابي و افزايش فروش

با طراحي سايت شركتي، بسياري از فرصت هاي بازاريابي و تبليغات نيز به روي شما باز مي شود. طراحي سايت با صرف حداقل هزينه به تقويت حضور آنلاين شما كمك مي كند و باعث ديده شدن شما در فضاي وب مي شود. در نتيجه، مشتريان بالقوه كسب و كارتان افزايش خواهد يافت. حضور آنلاين در اينترنت، فروش محصولات و خدمات در هر زمان و در هر مكان را براي افراد فراهم مي كند كه امكان به دست آوردن مشتريان جديد را نيز افزايش مي دهد و تاثير زيادي بر فروش شما مي گذارد.

مزيت هشتم – بازار هدف بزرگتر

هنگامي كه يك كسب و كار، محصولات يا خدماتي را ارائه مي كند؛ داشتن يك وب سايت تضمين مي كند كه دسترسي به آن محصولات يا خدمات، به زمان يا مكان محدود نمي شود. داشتن وب سايت يك عرصه عالي را براي فروش محصولات و عرضه خدمات ارائه مي كند و بازار هدف گسترده تري را فراهم مي كند.

 

 

 

سايت منبع

امتیاز:
بازدید: 9
برچسب:
:
[ 1397/3/24  ] [ ۱۲ ] [ webdesign-tehran ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 976
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب